Dubai Gaziantep Fahri Konsolosluğu

Dubai Gaziantep Fahri Konsolosluğu Hakkında

Dubai vatandaşlarının ve Türk vatandaşlarının pek çok farklı resmi işlemi gerçekleştirebilmesi için konsolosluklar büyük bir öneme sahip olmaktadır. Konsolosluklar üzerinden Dubai vatandaşlarının farklı resmi evraklarını alabilmesi mümkün olacaktır. Bu evraklar özellikle de doğum belgesi, ölüm belgesi ve benzeri farklı resmi belgelerdir. Bu belgeleri Dubai vatandaşları konsolosluklar üzerinden rahatlıkla temin edilebilmektedir.

Yalnızca Dubai vatandaşlarının değil aynı zamanda Türk vatandaşlarının da pek çok işlemini gerçekleştirebilmesini sağlayan Dubai Gaziantep Fahri Konsolosluğu, Türk vatandaşlarının da vize alabilmesine yardımcı olmaktadır. Gaziantep ve çevresinde ikamet eden Türk vatandaşları, Gaziantep konsolosluğu üzerinden vizesini alabilir.

Türk vatandaşlarının vize temin edebilmesi adına gerekli evrakları belirtilen süre içerisinde teslim etmesi şarttır. Bu belgeler üzerinde resmi olmayan bir işlemin gerçekleştirilmemiş olması ve vizenin temin edilebilmesi için belgelerin tek seferde teslim edilmesi, vizenin alınma sürecini hızlandıracaktır. Eksisiz şekilde belgelerin teslim edilmesi, vize alım sürecinde etkili olacaktır. Hem Türk hem de Dubai vatandaşlarının haklarını gözeten konsolosluk, resmi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Dubai Vize Reddi ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

TOP İzmir Web Tasarım