Dubai Kayseri Fahri Konsolosluğu

Dubai Kayseri Fahri Konsolosluğu Hakkında

Dubai’ye seyahat etmeden önce vize gereksinimlerinizi kontrol etmeniz önemli. Türk vatandaşı olarak geçerli bir vizeniz olduğundan ve pasaportunuzun minimum bir süre için geçerli olması gerekiyorsa bundan emin olun. Dubai başvurunuzu yapabileceğiniz kurumlardan biri de Dubai Kayseri Fahri Konsolosluğu olmaktadır.

Kayseri ve çevresinde yaşıyorsanız, Dubai vizesi için Dubai Kayseri Fahri Konsolosluğu kurumuna müracaatta bulunabilir veyahut Dubai vatandaşlığınız var ise çeşitli resmi işlemler için kurumdan hizmet alabilirsiniz. Bu işlemler söz konusu olduğunda kurumun hizmet içeriği noter, pasaport, nüfus, ölüm, evlilik ve doğum gibi hususları kapsar.

Dubai Kayseri Fahri Konsolosluğu aracılığıyla vize başvurusu için pasaportunuzu, Dubai vize başvuru formu ve bazı temel evrakları hazır etmeniz gerekmektedir. Dubai vizesi için başvuru formuna online olarak ulaşabilir ve ardından formun çıktısını edinebilirsiniz. Başvuru esnasında vize harcınızı da ödemeniz gerekiyor. Diğer çoğu ülkelerin vize gereksinimlerinde olduğu içi Dubai vize başvurusu yaparken de sizden çeşitli belgeler talep edilir. Bu belgeler arasında konaklama kanıtı, uçak biletleri, sigorta teminatı yer almaktadır. Dubai vizeniz yaklaşık on gün içinde sonuçlanacaktır.

TOP İzmir Web Tasarım